KÖLN'DE ŞEHİR İÇİ TATİL

KÖLN'Ü DOYA DOYA YAŞAYIN

İster ailenizle gelin, ister tek başınıza; otelimizin merkezi konumu sayesinde Köln'ün atraksiyonlarını ayaklarınızın altında. Turistik yerler, müzeler, barlar, klüpler, alışveriş imkânları ve çok daha fazlasını kapsayan geniş bir seçenek dünyasını neredeyse kapınızın önünde bulacaksınız. Ren nehrinin kenarındaki rengarenk şehri, otelimizden adım atar atmaz keşfetmeye başlayabilirsiniz. Veya otelden yürüyerek Ren nehrinde sakin bir yürüyüşe çıkılabilirsiniz. Otelin hemen yakınında park ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Köln şehrini keşfetmek için, Hotel am Augustinerplatz oteli, size hiç şüphesiz mükemmel bir başlangıç noktası sunmaktadır.

Bizi ziyaret edin. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız!

 • City-Urlaub Köln: Der Dreikönigenschrein im Kölner Dom

  Quelle: Wikipedia ©Foto: Arminia


  Fitness-Club in Köln

  Fitness & Wellness

  Müessesemizin hemen yakınında bulunan Köln, Holmes Place fırsatından yararlanın. Günlük 15,- €'ya spor ve rahatlama imkânı

  Devamını oku


 • Hauptbahnhof Köln
  RheinEnergieStadion

  LANXESS arena
  Musical Dome

  HER PAZAR: MUAZZAM RANDEVU

  Köln'de romantizm: Müessesemizde her pazar, 99,- Avro'ya bir şişe şampanya sipariş edebilir ve ücretsiz çift kişilik oda hediyemizden yararlanabilirsiniz. Böylece randevunuzu daha da güzel kılabilirsiniz.

   

   


  Leon's Liquid Lounge

  Köln şehir merkezinin tam göbeğinde bir etkinlik mi düzenlemek istiyorsunuz?  
  Öyleyse bunun için optimum bir lokasyon bulmanız gerekecektir. Şirket kutlamaları, doğum günleri veya etkinlikler... Öneri ve hizmetlerimizle seve seve yanınızdayız.

  Devamını oku


Our partners